Home » Genel » Eobot ile Bitcoin / Altcoin nasıl kazanılır? / Earn Bitcoin / Altcoin with using Eobot

Eobot ile Bitcoin / Altcoin nasıl kazanılır? / Earn Bitcoin / Altcoin with using Eobot

eobot

Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir yazılım ile hiç bir ayar veya teknik bilgi bilmeden Bitcoin / Altcoin kazanabilirsiniz.

İlk Önce Buraya tıklayarak bir hesap oluşturun. Programı indirip bilgisayarınızda çalıştırın. Kazandığınız dolarları diğer altcoinlere çevirip cüzdanınıza transfer edebilirsiniz. Sistemin ödeme yaptığı tarafımca onaylanmıştır.

Program arayüzünden kısaca bahsetmek gerekirse:

eobott

Program çalıştığında ilk ekran yukarıdaki gibidir. Email yazan kısma Eobot.com a giriş için kullandığınız e-posta adresini yazın ve Sign In butonuna tıklayın. Bir sonraki ekran şöyle olacaktır:

eobottt

Bu ekranda Intensity kısmından işlem yoğunluğunu seçebilirsiniz. GPU options kısmında Scrypt işaretli ise Scrypt algoritması kullanan coinler mine edilir. En alttaki butonların manası da şudur:

Start CPU : İşlemci kullanarak mining yapar. İşlemcisi olan tüm bilgisayarlarda çalışır.Program çalışırken boş olan tüm işlemciyi kullanacağından bilgisayarınız yavaşlayabilir.Programı kapattığınızda normale döner.

Start GPU: OpenCL (openGL değil) destekli ekran kartlarını kullanarak mining yapar. İşlemci ile yapılan mining işleminden 10 ila 100 kat daha hızlıdır. GPU ile mining yaparken işlemci kullanımı sıfırdır.

eobotttt

Start butonuna tıkladıktan sonra program yukarıdaki görünümü alır. Bir kaç dakika içinde hız değerleri sabitlenir ve bakiyeniz artmaya başlar. Biriken bakiyenizi eobot.com sitesinden hesabınıza giriş yaparak görüntüleyebilir veya coin birimlerine çevirerek cüzdanlarınıza transfer edebilirsiniz.

Üye olmak ve hemen coin kazanmaya başlamak için tıklayın.

 

2 thoughts on “Eobot ile Bitcoin / Altcoin nasıl kazanılır? / Earn Bitcoin / Altcoin with using Eobot

  1. neco dedi ki:

    merhaba hocam Total Account Value $
    0.00595649 var kaç btc eder bu ? biraz bilgilendirmisiniz nasıl hesaplandıgını bilmiyorum mail atarsanız daha güzel olur kolay gelsin elinize saglık

  2. admin dedi ki:

    http://www.fatihusta.com.tr/bitcoin-ne-kadar/ sayfasından 1 Bitcoin kaç dolar görebilir ve bu değere göre hesabınızın kaç Bitcoin ettiğini hesaplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Buy Bitcoins with Credit Card